Nu jau tradicionāli Kamanu suņu sporta klubs ar SIA "Vulfas kundze", Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas un "Royal Canin" atbalstu pavasarī rīko sacensības kamanu suņu sporta entuziastiem. Zaļo gurķu nosaukumu šīs sacensības ir iemantojušas, jo uzskatām, ka zaļi gurķi šajā sporta veidā esam visi. Varbūt tāpēc tiem, kuri ir pavisam zaļi gurķi un tikai ar interesei ir nolūkojušies uz šiem trakajiem cilvēkiem, kas brauc un skrien kopā ar saviem suņiem, arī radīsies interese nāk pulkā un mēģināt. Nebaidīties, bet aizrauties. Jo tas patiešām aizrauj.

Sacensību mērķis: dot iespēju jaunajiem sportistiem novērtēt savus un suņa spēkus attiecīgās disciplīnas iesācējiem vieglākā un īsākā distancē, popularizēt kamanu suņu sporta veidus, nostiprināt zināšanas par sacensību noteikumiem, kā arī vienkārši labi un aktīvi pavadīt laiku. Viena diena, viens starts, divas dažādas trases (viena pavisam zaļajiem gurķiem, otra – zaļajiem gurķiem ar pieredzi).

"Lejas Trezori 2013" jeb Zaļo gurķu sacensības

Sacensību vieta: Garkalnes priežu meži. Karti varēs atrast forumā www.suni.lv.

Disciplīnas:
CC – kanikross (vīrieši, sievietes);
BJ – baikdžorings (ar vienu suni) (vīrieši, sievietes);
SC – skūteru klase (ar 1 vai 2 suņiem);
Velokamanas ar 4 suņiem.

Programma:
9:30–10:30 reģistrācija (pie starta vietas)
10:35 instrukcija
11:02 starts

Pēc finiša esat laipni aicināti izmantot “Lejas Trezoru” viesmīlību. Būs nodrošināta iespēja uzcept jūsu līdzpaņemtās desiņas. Būs pieejama silta tēja.

14:00 apbalvošana
15:00 Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas kopsapulce (visiem LKSSF biedriem). Būs iespēja pirms kopsapulces iestāties Kamanu suņu sporta klubā, aizpildot iesniegumu un samaksājot Ls 10 dalības maksu).

sīkāka informācija: http://sleddog.lv/component/content/article/3-sacensbas/148-lejastrezori2013.html