NĀC, ja Tev patīk aktīvi atpūsties un gūt ekstrēmas izjūtas uz Tirdzniecības centru „Pārogre” 15. oktobrī!&nbps;

... Sniegota, dzestra ziemas diena. Kokus klāj sarma un lēni kā dejodamas krīt sniega pārslas. Šo klusumu pārtrauc kamanu suņu pajūgs, kas aiztrauc pa piesnigušo meža ceļu saceļot sniega vērpetes, un nozūd kaut kur meža klusumā... Tā nav ainiņa no kādas filmas par Ziemeļiem, bet gan tepat Ogres Zilajos kalnos manīta reāla aina.

Aicinām iepazīties ar kamanu suņiem (sibīrijas hasky un aļaskas malamutiem), un uzzināt ko vairāk par tiem, to īpatnībām, vēsturi un iespējām arī pašiem iesaistīties sportiskās aktivitātēs.

Profesionāļi šajā jomā piedāvās Jums izbraucienus suņu pajūgā ziemā, gan rudeņos un pavasaros velokartā. Kā arī kopīgus treniņus un individuālas apmācības, tiem kas vēlas aktīvi atpūsties un izbaudīt dabu kopā ar saviem mīluļiem.

Iespēju patiesi ir daudz, tikai jāizslēdz televizors un jāizvēlas sev piemērotākais atpūtas veids, piemēram baikdžorings, skūteri vai karti un visbeidzot kamanas vai slēpes. Pasākumā TC „Pārogre”, 15. oktobrī Iepazīstināsim ar šo neparasto aktīvās atpūtas veidu, tam nepieciešamo aprīkojumu, pielietojuma veidiem un iespējām un, ja laika apstākļi ļaus, būs iespēja pavizināties suņu pajūgā bezsniega apstākļos.