9. februārī Ikšķiles novadā pulcēsies visi kamanu suņu sporta piekritēji, lai sportiska azarta vadīti kopā ar saviem suņiem trauktos sniegotajās trasēs un sacenstos par veiklākā, ātrākā un nenogurdināmākā suņa un saimnieka tandēmu "Royal Canin ziemas čempionātā 2013", kas vienlaikus būs arī "Baltijas ziemas kauss 2013".

Sacīkstes norisināsies 2013.gada 9.februārī atpūtas kompleksā "Turbas", Turkalnē, Ikšķiles novadā, piedaloties Aļaskas un Sibīrijas haskijiem, Aļaskas malamutiem, vācu aitu suņiem u.c tādas disciplīnas kā "Dogo" skijorings, kurā viens suns velk slēpotāju, minipūlings jeb 100 metru sprints, velkot nelielas ragavas, kā arī "Royal Canin" kamanu vilkšana ar diviem, četriem vai sešiem suņiem.
Kā pauž sacensību rīkotāji, kamanu suņu sporta sacīkstēs piedalīties var ikviens interesents, kam patīk aktīvi pavadīt laiku ar savu suni. Suņu šķirnei vai bezšķirnei nav nozīmes - galvenais ir azarts, vēlme piedalīties un gūt jaunus iespaidus.

Visiem suņiem, kas apmeklēs sacīkstes, jābūt līdzi ES mājdzīvnieka pasei (vai vakcinācijas apliecībai), un tiem jābūt vakcinētiem pret trakumsērgu. Sacensību vietā būs pieejami salmi vai siens. Dalībniekiem jānodrošina sevi ar lampām (galvas vai citas), kas izgaismos kamanu ceļu tumsā, un atstarojošu apģērbu (piemēram, vestes), startējot tumšajā diennakts laikā.


Katram dalībniekam 2 starti:

  • viens no rīta ap 12.00,
  • otrs tumsā pēc 18.00.
  • Plkst.15.00 – minipūlings - izklaides posms, kad suns apmēram 100 m velk nelielas kamaniņas, kurās ir 20 kg smagums.(Ekipējumu nodrošina organizētāji.)
Skatītājiem ieeja bez maksas!

Karte: http://www.turbas.lv/kontakti

Papildu informācijai: www.sleddog.lv
vai arī e-pasts: info(at)sniegasuni(punkts)lv

Sacnsības 9. Februārī, Turbās