Cilvēka sirds ir radīta priekam un mūsu spēkos ir to vairot, tādēļ, 2012. gada 28. decembrī bērnunamā „Līkumi”, ar vairāku cilvēku atbalstu, notika Ziemassvētku noskaņās vīts pasākums, kurš sniedza lielu un patiesu prieku 60 bērnu sirsniņās.

Pasākumu vadīja un par tā jauko gaisotni rūpējās atraktīvā Alda Bite, ar Daigas Ozolas, Vitas Ozolas un Modra Ozola atbalstu, bērni tika pie viņu sarūpētajām saldajām un noderīgajām paciņām, bet, par ziemas prieku baudīšanu suņu vilktās kamanās, bija parūpējusies „Sniega suņi” komanda - Iveta Preisa-Imaka un Kristaps Imaks ar suņiem: Aira, Bafija, Holgers, Maija, Lords, Pūks un Ilze Slava ar suņiem: Astro, Babsis, Bilbao, Marko, Patrīcija, Sandejs. Bērniem bija iespēja ne tikai izvizināties sniega suņu – Aļaskas malamutu un Sibīrijas haskiju vilktās kamanās, bet arī klātienē ar viņiem iepazīties, samīļot, sabužināt.

Lielākais gandarījums un pateicība par sniegto pārsteigumu bija bērnu patiesās priecīgās sejas.

Līga Lisovska, speciāli sniegasuni.lv

Vairāk bildes skatieties galerijā


Ciemošanās bērnunamā „Līkumi” Ciemošanās bērnunamā „Līkumi” Ciemošanās bērnunamā „Līkumi” Ciemošanās bērnunamā „Līkumi” Ciemošanās bērnunamā „Līkumi” Ciemošanās bērnunamā „Līkumi” Ciemošanās bērnunamā „Līkumi” Ciemošanās bērnunamā „Līkumi”