icon
HappyDog kauss 2017

Kamanu suņu sporta sacensības "Es un mans draugs – Suns 2017"

For English please look here


Kamanu suņu sporta sacensības notiek Ogrē, 2017. gada 20. maijā.

  • Sacensības notiks Ogres un Ikšķiles dabas parkā “Zilie kalni”, starta laukums (kordinātes jāieliek).
  • Reģistrācija plkst. 9:00 – 10:20;
  • Dalībnieku sapulce un instruktāža plkst. 10:30;
  • Pirmais starts plkst. 11:02;
  • Apbalvošana plkst. 14:00.

Trases segums – meža takas, ceļi un stigas, mērens reljefs ar kritumiem un cēlumiem, ar pagriezieniem, vietām koku saknes uz trases, apļveida. Trases garums: ~3 km.

lasīt vairāk...
icon
DR. JERRY VANEK LEKCIJU CIKLS

Sporta suņu veselība, aktuālās sporta traumas un kā pasargāt suni no tām, diagnostikas metodes, profilakse un citi jautājumi par sporta suņiem

Šis seminārs varētu būt interesants un noderīgs ne tikai kamanu suņu sportistiem, tas būs noderīgs jebkuram kas sporto ar suni.

lasīt vairāk...
icon
Sižets LNT 900"

Daudzviet Latvijā vairākus gadus aukstajos mēnešos var vizināties sniega suņu pajūgā. Kopš haskiji filmu iespaidā Latvijā kļuvuši ļoti populāri, teju masveidā turpinās sāpīgā problēma, ka šie suņi ļoti daudzām ģimenēm kļūst lieki, jo šķirnes īpatnību dēļ cilvēki netiek ar tiem galā. Jau šā gada rudenī vienā no sniega suņu trasēm cer piedāvāt zināmu risinājumu šai problēmai.

lasīt vairāk...
icon
LKSSF "Latvijas bezsniega čempionāts 2013"

"Baltijas kauss 2013" pirmais poms

IFSS Pasaules kausa posms

Kad: 27.-28.aprīlis
Kur: Carnikavas novads, Nagaiņi, aktīvās atpūtas un distanču slēpošanas trase "Zibeņi"

Vairāk informācijas: LKSSF mājas lapā

lasīt vairāk...
icon
Lejas Trezori 2013 jeb Zaļo gurķu sacensības

Nu jau tradicionāli Kamanu suņu sporta klubs ar SIA "Vulfas kundze", Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas un "Royal Canin" atbalstu pavasarī rīko sacensības kamanu suņu sporta entuziastiem. Zaļo gurķu nosaukumu šīs sacensības ir iemantojušas, jo uzskatām, ka zaļi gurķi šajā sporta veidā esam visi. Varbūt tāpēc tiem, kuri ir pavisam zaļi gurķi un tikai ar interesei ir nolūkojušies uz šiem trakajiem cilvēkiem, kas brauc un skrien kopā ar saviem suņiem, arī radīsies interese nāk pulkā un mēģināt. Nebaidīties, bet aizrauties. Jo tas patiešām aizrauj.

lasīt vairāk...
icon
Ogres Ziemas sporta svētki

Sestdien, 16. februārī, Zilajos kalnos dažādas aktivitātes gan maziem, gan lieliem notiks no pulksten 11:00 – stafetes, atrakcijas, braukšana ar suņu pajūgu, sniega skulptūru veidošanas konkurss, šļūkšanas sacensības.

lasīt vairāk...
icon
Sniega suņi un Ilze Slava iegūst 3. vietu

2013. gada 9. februārī atpūtas kompleksā "Turbas" norisinājās suņu pajūgu sacensības "Royal Canin ziemas čempionātā 2013", kas vienlaikus arī bija "Baltijas ziemas kauss 2013". Aktīvu dalību tajā ņēma arī biedrība "Sniega suņi", Ilzei Slavai ar suņiem Aira, Astro, Bafija, Bilbao, Marko un Pūks iegūstot godpilno 3. vietu 5 km distancē "FCI Nordic" klasē, kategorijā "sešu suņu kamanas".

lasīt vairāk...
icon
Baltijas ziemas kauss 2013


Kad: 9.februāris
Kur: atpūtas komplekss “Turbas” (~5 km no Ogres)

Kategorijas: ("Open" and "FCI Nordic" klases):

1 suņa skijorings
2 suņu kamanas (kamanām jābūt aprīkotām ar bremzēm)
4 suņu kamanas (kamanām jābūt aprīkotām ar bremzēm un enkuru)
6 suņu kamanas (kamanām jābūt aprīkotām ar 2 bremzēm un enkuru)
Minipulings* - suņiem, kas velk zem un virs 22 kg svara

* Minipulings ir izkalides posms, kad suns velk nelielas kamaniņas, kurās ir 20 kg smagums, apmēram 100 m. (Ekipējumu nodrošina organizētāji.)

lasīt vairāk...
icon
Suņu sacensības ziemeļnieku gaumē

9. februārī Ikšķiles novadā pulcēsies visi kamanu suņu sporta piekritēji, lai sportiska azarta vadīti kopā ar saviem suņiem trauktos sniegotajās trasēs un sacenstos par veiklākā, ātrākā un nenogurdināmākā suņa un saimnieka tandēmu "Royal Canin ziemas čempionātā 2013", kas vienlaikus būs arī "Baltijas ziemas kauss 2013".

lasīt vairāk...
icon
Ciemošanās bērnunamā „Līkumi”

Cilvēka sirds ir radīta priekam un mūsu spēkos ir to vairot, tādēļ, 2012. gada 28. decembrī bērnunamā „Līkumi”, ar vairāku cilvēku atbalstu, notika Ziemassvētku noskaņās vīts pasākums, kurš sniedza lielu un patiesu prieku 60 bērnu sirsniņās.

lasīt vairāk...
icon
Sveču Stunda [papildināts]

Brīvības ielā, 25. decembrī plkst. 17:00

Apskatīt bildes no šī pasākuma: http://www.sniegasuni.lv/gallery/7

Laikā, kad daba atkal griežas uz gaismas pusi, mēs Ogrē to iegaismojam ar sveču liesmiņu ceļu. Šajos Ziemassvētkos tās sildīs visus, kuri iegriezīsies mūsu pilsētas baznīcās, un arī tos, kuri Dieva un eņģeļu vēstījumu sadzirdēs savās sirdīs.

lasīt vairāk...
icon
Kamparkalns 2012 (bildes)

Pirmo reizi Kamparkalna kamanu suņu sacensībās piedalījāmies, kā sniega suņi komanda ar sešu suņu pajūgu. Tas bija interesants piedzīvojums.

Lai līdzdalītu sajūtas un prieku no tās dienas, piedāvājam jums apskatīties kā tad mums gāja mājas lapas bilžu galerijā - Kamparkalns 2012. Gan arī gan jau kādā no sacensību rīkotāju dotajām saitēm uz citu dalībnieku galerijām arī mūs varēsiet ieraudzīt.

lasīt vairāk...
icon
Tūrisms un atpūta

NĀC, ja Tev patīk aktīvi atpūsties un gūt ekstrēmas izjūtas uz Tirdzniecības centru „Pārogre” 15. oktobrī!&nbps;

... Sniegota, dzestra ziemas diena. Kokus klāj sarma un lēni kā dejodamas krīt sniega pārslas. Šo klusumu pārtrauc kamanu suņu pajūgs, kas aiztrauc pa piesnigušo meža ceļu saceļot sniega vērpetes, un nozūd kaut kur meža klusumā... Tā nav ainiņa no kādas filmas par Ziemeļiem, bet gan tepat Ogres Zilajos kalnos manīta reāla aina.

lasīt vairāk...